Компанія «ВР-Текстиль» ‒ це якість, швидкість, доступність та персональний підхід до кожного клієнта. Наш інтернет-магазин спеціалізується на роздрібних та оптових продажах тканин та готових виробів для вікон. У нас ви зможете підібрати різноманітні занавіски, штори, тюлі, гардини та ламбрекени на будь-який смак. І найголовніше, що наші ціни вас приємно здивують, адже у нас одні із найнижчих цін запропонованих ринком.

Ми працюємо на ринку більше десяти років і являємося одними із лідерів ринку. З нами співпрацюють тисячі задоволених клієнтів. Також нашою перевагою є наявність тканин та продукції на складі. Тому вам не потрібно довго очікувати на ваше замовлення. Якщо певної позиції немає в наявності або ви бажаєте замовити виріб за індивідуальними параметрами, то термін пошиття складає до трьох робочих днів.

У нас власне налагоджене виробництво з пошиття тюлів, штор, ламбрекенів. А тому ми впевнені в якості нашої продукції. Всі фото представлені на сайті зроблені особисто нами, що також дає додаткову вам гарантію, що ви отримаєте саме той виріб який і придбали.

В нашій команді працюють десятки професіоналів своєї справи. Наші менеджери з радістю допоможуть з вибором та проконсультують з будь-яких питань. 

Обираючи «ВР-Текстиль» ви обираєте не лише професійну компанію з пошиття виробів для вікон, а й надійного партнера. Тому запрошуємо до співпраці.